
Zakres realizowanych prac obejmuje kompleksowe wykonanie robót budowlanych wraz z zagospodarowaniem terenu, uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie oraz dostawą urządzeń i wyposażenia w ramach realizacji inwestycji.
Kompleks będzie składał się z budynku dydaktycznego wraz z niezbędną infrastrukturą oraz urządzeniami i wyposażeniem, budynku gospodarczego, pomieszczenia dla agregatu. Wyremontowana zostanie również elewacja istniejącego budynku GUMed. Prace realizowane będą w okresie lipiec 2025 r. – maj 2026 r. W zakresie umowy jest również świadczenie usług serwisu, przeglądów i konserwacji wszystkich systemów, instalacji i urządzeń, wyposażenia budowlanego
Nowy budynek o 3 kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej będzie wybudowany w technologii żelbetowej, z dachem systemowym zielonym z matą rozchodnikową.
- kubatura: 5790 m3
- powierzchnia zabudowy: 418 m2
- powierzchnia całkowita: 1681 m2
- powierzchnia netto: 1362 m2