REKLAMA
Mosty Wiadomości

Most w Błazowej w podręczniku szkolnym

O moście w Błażowej zrealizowanym przez Mostostal Warszawa przeczytają uczniowie III klasy szkoły podstawowej. Informacja o tej inwestycji znalazła się w podręczniku „My i nasza szkoła”, wydanym przez Fundację Ekologiczną – Wychowanie i Sztuka „Elementarz*”.

Zdjęcie: Mostostal Warszawa
Zdjęcie: Mostostal Warszawa
Podręcznik jest rozpowszechniany na zasadach wolnej licencji Creative Commons – Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Każde dziecko, nauczyciel, rodzic praktycznie na całym świecie może z nich bezpłatnie i w sposób nieograniczony korzystać w szkole i w domu.

– Cieszę się, że mogliśmy wesprzeć Fundację „Elementarz”, przekazując jej materiały dot. mostu w Błażowej. To ważne, że działalność biznesową możemy prowadzić w sposób odpowiedzialny społecznie, wspierając interesujące inicjatywy, m.in. związane z edukacją –
mówi Jacek Szymanek, Członek Zarządu Mostostalu Warszawa. – Wśród inwestycji, które obecnie realizujemy, znajdują się obiekty związane z edukacją najmłodszych, np. szkoła podstawowa na warszawskim Wilanowie. Tym bardziej czuję satysfakcję z naszego skromnego wkładu w kształt podręcznika „My i nasza szkoła”.

*M. Lorek, M. Zatorska, Podręcznik do szkoły podstawowej „My i nasza szkoła”, klasa 3, część 3B, Katowice 2019.

Tekst i zdjęcie: Mostostal Warszawa S.A.

REKLAMA
REKLAMA
Kalendarium wydarzeń
Sklep internetowy NBI
REKLAMA