
Michael Dörr to doświadczony menedżer cieszący się dużym autorytetem w niemieckiej branży budowlanej. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie E.Heitkamp, gdzie przez niemalże dwie dekady pełnił funkcje kierownika budowy oraz dyrektora oddziału w Kolonii. W latach 2006-2024 był związany z firmą AUG.PRIEN, zarządzając oddziałem kolońskim i frankfurckim. Pochodzi z Duisburga; ukończył studia na kierunku budownictwo lądowe na Uniwersytecie w Essen.
Michael Dörr od stycznia 2025 r. pełnił rolę konsultanta zarządu ds. segmentu modułowego.
Wsparciem w zarządzie będzie Łukasz Świątkowski, który jest związany z Grupą ERBUD od 2006 r., gdzie zaczynał jako specjalista, by w późniejszych latach zarządzać oddziałem warszawskim ERBUD-u. Brał udział w skomplikowanych projektach budowlanych, takich jak: Hala Koszyki, Royal Wilanów czy Eurocentrum. Jest ponadto członkiem zarządu spółki zależnej JV WMER Matoc, gdzie zdobywał doświadczenie we współpracy ze spółką Wollf&Mueller ze Stuttgartu w zakresie realizacji kontraktów dla wojska. Jest absolwentem SGH w Warszawie, uczestnikiem Forum Polsko-Niemieckiego organizowanego we współpracy z Uniwersytetem Johanesa Guttenberga w Moguncji. Ukończył Szkołę Prawa Niemieckiego na Uniwersytecie Warszawskim.
MOD21 składa się z dwóch spółek – niemieckiej i polskiej, której zarząd pozostaje jednoosobowy – jego członkiem będzie dotychczasowy wiceprezes Bartosz Wiśniewski. Początkowo polska strona odpowiadała wyłącznie za produkcję, jednak w związku z presją czasową wydatkowania środków z KPO otworzyła się na rynek rodzimy, gdzie już zrealizowała z sukcesem jedno, a pozyskała kolejne cztery zlecenia. Mimo krótkiego czasu funkcjonowania, MOD21 zbudował solidny portfel zleceń i zrealizował szereg obiektów użyteczności publicznej w Niemczech, takich jak żłobki, przedszkola czy kwatery dla osób w kryzysie uchodźczym. W samym 2024 r. MOD21 podpisał 13 kontraktów o wartości przekraczającej 200 mln zł, w tym roku spółka zdobyła referencyjny kontrakt z Aldi-Sud na nadbudowę marketu w Mannheim o cztery kondygnacje, które posłużą jako akademiki, co jest w Niemczech trendem nabierającym rozpędu.